aktualnosci

10. Jubileuszowa Konferencja Naukowo-Techniczna „ZARZĄDZANIE EKSPLOATACJĄ TRANSFORMATORÓW”.
Nasza firma wzięła udział w 10 Jubileuszowej Konferencji Naukowo-Technicznej „Zarządzanie Eksploatacja Transformatorów”, która odbyła się w dniach 11-13 maja 2016 r. w Hotelu STOK w Wiśle Jaworniku.
czytaj więcej ...

XVIII KONFERENCJA: „PROBLEMY BEZPIECZEŃSTWA I OCHRONY ZDROWIA W POLSKIM GÓRNICTWIE”.
Konferencja dotyczyła działań podejmowanych dla poprawy bezpieczeństwa pracy osób zatrudnionych w podziemnych, odkrywkowych i otworowych zakładach górniczych.
czytaj więcej ...

Szkolenie pt.: "Budowa i eksploatacja transformatorów, przekładników i ograniczników przepięć" zorganizowane przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
W dniu 30.11.2015r. nasza firma wzięła udział w szkoleniu służby eksploatacji PSE dotyczącym budowy i eksploatacji transformatorów, przekładników i ograniczników przepięć.
czytaj więcej ...

Prezentacja dla TAURON
Prezentacja dotycząca regeneracji oleju elektroizolacyjnego dla TAURON Dystrybucja Oddział Opole, Rejon Dystrybucji Wschód w Kędzierzynie-Koźlu.
czytaj więcej ...

ENERGETAB 2015 - 28. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie
W dniach 15-17 września nasza firma tradycyjnie wzięła udział w największych w kraju targach branży energetycznej
czytaj więcej ...

Sympozjum "Badania eksploatacyjne i diagnostyka urządzeń oraz aparatury elektroenergetycznej SN i WN"
W dniu 18.09.2015r. wzięliśmy udział w sympozjum organizowanym przez Rudpol-OPA Sp. z o.o. na temat: "Badania eksploatacyjne i diagnostyka urządzeń oraz aparatury elektroenergetycznej SN i WN".
czytaj więcej ...

27. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2014
W dniach 16-18.09.2014r. nasza firma jak co roku wzięła udział w najważniejszych w Polsce i największych w branży energetycznej targach w Europie Środkowej.
czytaj więcej ...

Spotkanie Głównych Elektryków ds. obiektów podstawowych kopalń Kompanii Węglowej S.A. w KWK Halemba-Wirek.
W dniu 14.10.2014r. nasza firma wzięła udział w spotkaniu Głównych Elektryków ds. obiektów podstawowych kopalń Kompanii Węglowej S.A. w KWK Halemba-Wirek
czytaj więcej ...

Konferencja naukowo-techniczna
W dniach 7-8.11.2013r. w Hotelu Falkensteiner w Bratysławie, nasza firma zorganizowała Konferencję naukowo techniczną p.t.: „OLEJ ELEKTROIZOLACYJNY – EKSPLOATACJA, DIAGNOSTYKA, SIARKA KOROZYJNA, REGENERACJA”.
czytaj więcej ...

Jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi ENERGETAB 2012
W roku 2012, tradycyjnie już, braliśmy udział w tej największej i najważniejszej imprezie branży energetycznej w Polsce.
czytaj więcej ...

Zmiana adresu siedziby firmy
Miło jest nam Państwa poinformować, że z dniem 14.03.2013r. nastąpiła zmiana siedziby naszej firmy.
czytaj więcej ...

Udział w naradzie krajowej organi-zowanej przez ZPBE Energopomiar-Elektryka z Gliwic
Niniejszym informujemy, że w dniach 14-15.03.2013r. nasza firma bierze udział w krajowej naradzie technicznej organizowanej przez ZPBE Energopomiar-Elektryka z Gliwic.
czytaj więcej ...

Wystawa na Międzynarodowej Konferencji TRANSFORMATOR’13
Uprzejmie Państwa zapraszamy na nasze stoisko wystawiennicze, na którym będziemy do Państwa dyspozycji w dniach od 5 do 7 czerwca b.r.
czytaj więcej ...

Międzynarodowe Targi ENERGETAB 2010
Już po raz trzeci z rzędu byliśmy obecni w Bielsku-Białej, na tej najważniejszej i największej imprezie tego typu w Polsce.

mapa
EKOFLUID POLSKA Sp. z o.o.
ul. Portowa 18A,
44-100 Gliwice, Polska
tel. kom.: +48 698 14 14 98
fax: +48 32 231 14 98

www.ekofluid-polska.pl

ekofluid-polska@ekofluid-polska.pl

biuro@ekofluid-polska.pl

tel. +48 698 14 14 98
fax. +48 32 231 14 98

 

Aktualności

Konferencja naukowo-techniczna „OLEJ ELEKTROIZOLACYJNY – EKSPLOATACJA, DIAGNOSTYKA, SIARKA KOROZYJNA, REGENERACJA”

W dniach 7-8.11.2013r. w Hotelu Falkensteiner w Bratysławie, nasza firma zorganizowała Konferencję naukowo techniczną p.t.: „OLEJ ELEKTROIZOLACYJNY – EKSPLOATACJA, DIAGNOSTYKA, SIARKA KOROZYJNA, REGENERACJA”.

Celem Konferencji było zaprezentowanie aktualnych zagadnień dotyczących m.in.:

  • eksploatacji olejowych transformatorów energetycznych (zestarzenia oleju, siarki korozyjnej w oleju),

  • diagnostyki transformatorów i oleju (współczesnych metod badania stopnia zawilgocenia oraz zestarzenia, typowania jednostek do zabiegu regeneracji),

  • doświadczeń światowych z regeneracją oleju (parametrów oleju po regeneracji - stabilności na utlenianie, skuteczności w usuwaniu związków siarki korozyjnej).

Wśród licznych gości z całej Europy, udział w spotkaniu wzięli także liczni przedstawiciele z polskiej energetyki (m.in. EDF Polska S.A., ENERGO-SYSTEM S.A., OptimEL Sp. z o.o., PSE S.A., TAURON Dystrybucja S.A., TAURON Wytwarzanie S.A., ZPBE Energopomiar-Elektryka Sp. z o.o.).

W trakcie Konferencji zaprezentowano światowe doświadczenia związane z eksploatacją transformatorów energetycznych. Główny nacisk położono na zagadnienia procesu produkcji olejów elektroizolacyjnych (prezent. G. Newesely), badań transformatorów mających na celu ocenę ich przydatności eksploatacyjnej (prezent. B. Nemeth) oraz badań w aspekcie potwierdzenia skuteczności zabiegu regeneracji (prezent. G. Csépes). Zaprezentowano doświadczenia polskiej energetyki dotyczące skuteczności regeneracji silnie zestarzanego oleju oraz oleju zawierającego związki siarki korozyjnej (prezent. W. Olech, H. Olejniczak, T. Buchacz).


design by anvia.pl